Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cukřenka

A62/810

CUKŘENKA

Rakousko, Vídeň 1817
Stříbrná dóza na cukr v barokizujícím tvarosloví, kruhový půdorys, vypouklý tvar na nízké patce, s odnímatelným klenutým víkem, zdobeno reliéfním žebrováním a gravírovaným vegetabilním ornamentem, úchyt víka v podobě růžového kvítku, Ag 812,5/1000, celková hmotnost 303,17 g, v. 11 cm, Ø 10 cm, značeno: 13lotový punc, mistrovská zn. "hB". Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč