Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kytice

A65/072

Max Švabinský (1873-1962)

KYTICE

1954
Litografie na papíře, 389x299 mm, zn. v tisku vlevo dole monogramem a dat. „ŠM 54“, sign. tužkou vpravo dole „M Švabinský“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč