Hlavní stránka > Aukce > 65. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tání

A65/149

Jaroslav Panuška (1872-1958)

TÁNÍ

Kombinovaná technika - tužka a tempera na papíře, 23,5x31,5 cm (výřez z pasparty), sign. vlevo dole "Panuška." Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.

Jaroslav Panuška - malíř, krajinář, ilustrátor. Studoval v Praze na AVU u M. Pirnera a na krajinářské škole u J. Mařáka.