Hlavní stránka > Aukce > 66. Fotografie a práce na papíře > Viareggio Carnevale 1983

A66/136

Uberto Bonetti (1909-1993)

VIAREGGIO CARNEVALE 1983

1983
Akvarel na papíru, 300x220 mm, sign. vpravo dole monogramem "U.B.", dat. vpravo dole "1983". Stav A.

Uberto Bonetti - italský malíř a kreslíř, jeden z předních představitelů futurismu. Studoval na Akademii výtvarných umění v Lucce (u Lorenza Vianiho). Proslavil se sérií leteckých pohledů na řadu italských měst (Milán, Pisa, Řím, Cagliari a další).

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.