Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Vranov nad Dyjí

A68/021

VRANOV NAD DYJÍ

1. pol. 19. stol.
Akvarel na papíře, 160x225 mm, zn. vlevo dole "K.K".

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.