Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Vranov nad Dyjí

A68/021

VRANOV NAD DYJÍ

1. pol. 19. stol.
Akvarel na papíře, 160x225 mm, zn. vlevo dole "K.K".

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku