Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Štramberská trúba

A68/022

Bohumír Jaroněk (1866-1933)

ŠTRAMBERSKÁ TRÚBA

1908
Barevný dřevoryt na papíře, 435x375 mm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "B Jaroněk 1908". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Bohumír Jaroněk - zlínský malíř a grafik, zakladatel Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (1925).

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku