Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Pohled na Petrov

A68/030

Vladislav Röhling (1878-1949)

POHLED NA PETROV

Barevný lept na papíře, 345x245 mm, zn. vlevo dole pod tiskem autorským razítkem s monogramem „VR“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "V. Rohling". Rámováno, zaskleno.

Vladislav Röhling - český malíř a grafik, studoval u Františka Ženíška, tematicky se věnoval vedutám z hlavního města, vydával cykly leptů staré Prahy a působil také jako knižní grafik.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku