Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stará radnice v Brně

A68/031

Otakar Hauska (1874-1926)

STARÁ RADNICE V BRNĚ

Kombinovaná technika - pastel a akvarel na papíře, 485x273 mm, sign. vpravo dole "Hauska". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Otakar Hauska byl český malíř a kreslíř staropražských a starobrněnských motivů. Narodil se v Jindřichově Hradci a dále studoval na uměleckoprůmyslové škole v Praze.