Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Stará Louvain

A68/035

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

STARÁ LOUVAIN

1937
Lept na papíře, 310x262 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "24/150", zn. a dat. v tisku vpravo dole "Vondrouš 1937", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Vondrouš 1937". Paspartováno.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku