Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Vlašský dvůr v Kutné Hoře

A68/036

Jan Charles Vondrouš (1884-1970)

VLAŠSKÝ DVŮR V KUTNÉ HOŘE

1942
Lept na ručním papíře s vodoznakem, 321x210 mm, zn. v tisku vlevo dole "Vondrouš 1942", číslováno "16/20", sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskem "J. C. Vondrouš. 1942", vlevo dole pod tiskem tužkou číslováno "16/20". Paspartováno.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku