Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Kriváň

A68/043

Martin Benka (1888-1971)

KRIVÁŇ

1931
Pastel na papíře, 455x325 mm, sign., dat. a zn. vlevo dole "Kriváň 31. MBenka". Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Vydražená cena: 40 000 Kč