Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Sudičky

A68/046

Karel Vítek (1877-1953)

SUDIČKY

1913
Kombinovaná technika - tempera a tuš na papíře, 300x210 mm, sign. a dat. vlevo dole "K. Vítek 13." Rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.