A68/047
Mihály Zichy (1827-1906)
SVATEBNÍ OBŘAD
Akvarel na papíře, 290x235 mm (výřez z pasparty), sign. vpravo dole "Zichy". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Mihály Zichy - maďarský malíř a grafik. Byl významným představitelem maďarské romantické malby, věnoval se však taktéž malbě ilustrační či restaurátorství. Zemřel v Petrohradě.