Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Praha - sídlo Vltavino

A68/049

Mikoláš Aleš (1852-1913)

PRAHA - SÍDLO VLTAVINO

1882
Kombinovaná technika - tužka a uhel na papíře, 210x320 mm, značeno vpravo dole "A". Skica k šestilistovému cyklu Praha, vydanému roku 1882. List je v horní části natržen, pravý horní roh odříznutý. Spolu: Xylografie Hanuše Svačiny ze jmenovaného cyklu, list potrhaný. Doprovodný list o předání předchozími majiteli. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 8 000 Kč