A68/049
Mikoláš Aleš (1852-1913)
PRAHA - SÍDLO VLTAVINO
1882
Kombinovaná technika - tužka a uhel na papíře, 210x320 mm, značeno vpravo dole "A". Skica k šestilistovému cyklu Praha, vydanému roku 1882. List je v horní části natržen, pravý horní roh odříznutý. Spolu: Xylografie Hanuše Svačiny ze jmenovaného cyklu, list potrhaný. Doprovodný list o předání předchozími majiteli.
Rámováno, zaskleno.