Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Božena Němcová

A68/053

Max Švabinský (1873-1962)

BOŽENA NĚMCOVÁ

1958
Litografie na papíře, 175x115 mm, zn. a dat. v tisku vlevo dole "Šm 58", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "M. Švabinský". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 900 Kč
Vydražená cena: 900 Kč