Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dvojice litografií

A68/054

Max Švabinský (1873-1962)

DVOJICE LITOGRAFIÍ

Senoseč. Litografie na papíře, 195x143 mm, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "1932 M Švabinský.". Jezírko s rybkami. Litografie na papíře, 175x125 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "20/20", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "M Švabinský".

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Vydražená cena: 2 600 Kč