Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Ženské postavy

A68/077

Richard Brun (1908-1980)

ŽENSKÉ POSTAVY

Kombinovaná technika - akvarel a pastel na papíře, 537x375 mm, sign. vpravo dole "R. Brun". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Richard Brun - malíř a ilustrátor, vystavoval v Topičově saloně v Praze a na různých místech v Brně.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč