Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Portrét dámy v bílých šatech

A68/105

Anonym

PORTRÉT DÁMY V BÍLÝCH ŠATECH

19. stol.
Olej na plátně, 42,5x36,5 cm. Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Vydražená cena: 16 000 Kč