Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Rodinný portrét

A68/107

Anonym

RODINNÝ PORTRÉT

18. stol.
Velmi osobní doklad měšťanské kultury, nadějí i ztracených iluzí konkrétní rodiny přelomu 18. a 19. století. Olej na plátně, 42x53,5 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 14 000 Kč