Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Venkovská společnost

A68/108

Anonym

VENKOVSKÁ SPOLEČNOST

18. stol.
Žánrový motiv veselé společnosti popíjející víno před venkovským stavením. Středoevropské zpracování typicky holandského námětu. Olej na dřevěné desce (jedle), 18,8x26,8 cm. Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč