Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Chlapec se džbánem

A68/109

Pierre Édouard Frere (1819-1886)

CHLAPEC SE DŽBÁNEM

19. stol.
Olej na dřevěné desce, 27,5x18,5 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "E. Frere.". Rámováno.

Pierre Édouard Frere - malíř francouzského původu. Studoval u Paula Delaroche. Mezi jeho nejčastější náměty patřily scény z obyčejného života lidí.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč