Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Mukačevo

A68/111

Sándor Beregi (1876-1943)

MUKAČEVO

Olej na plátně, adjustované na kartonu, 47x40 cm, sign. a zn. vpravo dole "S. Beregi Mukačevo". Stav A.

Sándor Beregi - malíř pocházející ze Zakarpatské oblasti. Maloval portréty či krajinomalby. Působil v Užhorodě a Miškolci. S největší pravděpodobností zahynul v koncentračním táboře.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč