Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Říční krajina se stafáží

A68/113

ŘÍČNÍ KRAJINA SE STAFÁŽÍ

19. stol.
Dobová malba stylem a námětem blízká tvorbě známého francouzského představitele barbizonské malířské školy Camille Corota (1796-1875). Olej na překližce, 21,5x32 cm, zn. vlevo dole "COROT". Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.