A68/113
ŘÍČNÍ KRAJINA SE STAFÁŽÍ
19. stol.
Dobová malba stylem a námětem blízká tvorbě známého francouzského představitele barbizonské malířské školy Camille Corota (1796-1875). Olej na překližce, 21,5x32 cm, zn. vlevo dole "COROT".