Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Přístavní most s loďkami

A68/141

Alexi F. Vlasov (1952-2009)

PŘÍSTAVNÍ MOST S LOĎKAMI

Olej na plátně, 60,5x90,5 cm, sign. vpravo dole "A. Vlasov". Rámováno. Stav A.

Vyvolávací cena: 25 000 Kč