Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Devín

A68/143

Antoš Frolka (1877-1935)

DEVÍN

Olej na překližce, 30,5x60 cm, sign. vlevo dole "A. Frolka". Rámováno. Stav B.

Vyvolávací cena: 4 800 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč