Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Přístav s molem

A68/145

František Srp (1895-1943)

PŘÍSTAV S MOLEM

Olej na dřevěné desce, 42x57 cm (výřez z rámu), sign. vpravo dole "FR SRP". Rámováno, zaskleno. Stav A.

František Srp - malíř a grafik, krajinář, figuralista, portrétista. Studoval na pražské akademii u M. Pirnera a na uměleckoprůmyslové škole u E. Dítěte a F. Kysely.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Vydražená cena: 3 400 Kč