Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Mořské pobřeží s majákem

A68/146

Ladislav Šíma (1885-1956)

MOŘSKÉ POBŘEŽÍ S MAJÁKEM

Olej na překližce, 15,5x20 cm, sign. vpravo dole "L. Šíma", na zadní straně přípis: "Ladislav Šíma". Rámováno.

Ladislav Šíma - akademický malíř krajin a figurálních motivů, pražský rodák, studoval na Akademii výtvarných umění u prof. V. Bukovace, B. Roubalíka, F. Thieleho.

Vyvolávací cena: 3 500 Kč