Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Dívenka v kroji

A68/147

Jozef Hanula (1863-1944)

DÍVENKA V KROJI

Olej na plátně, 46x21,5 cm, sign. vlevo nahoře "HANULA". Rámováno. Stav A.

Jozef Hanula - slovenský malíř a pedagog, jeho dílo zasáhlo do dějin vývoje slovenského výtvarného umění na začátku 20. století.

Vyvolávací cena: 150 000 Kč