Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Leninův proslov na Rudém náměstí

A68/154

Vasilyi Afanasiyev Petuhov (1914-?)

LENINŮV PROSLOV NA RUDÉM NÁMĚSTÍ

1973
Olej na plátně, 128,5x178 cm, sign. a dat. vpravo dole "Petuhov 73". Stav C.

Vyvolávací cena: 30 000 Kč