Hlavní stránka > Aukce > 68. Vánoční aukce > Trojice obrazů - horníci

A68/155

Antonín Hála (1895-1952)

TROJICE OBRAZŮ - HORNÍCI

Olej na kartonu, 49,5x65 cm (všechna tři díla mají obdobné rozměry), sign. vlevo nebo vpravo dole "A. HÁLA", dva obrazy na zadní straně opatřeny štítky s informacemi o autorovi. Stav B.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 300 Kč