A68/506
PODŠÁLEK S OHRÁDKOU (GALERIÍ)
Slovensko, Holíč, Holitscher Fayencemanufaktur,
2. pol. 18. stol.
Kruhová miska s prolamovanou ohrádkou pro koflík, fajáns, tenký střep, bělavá poleva, malba květinových motivů v pestrých muflových barvách.
Ø 13,5 cm
Značeno manganem "H.".
Srov.: Sammlung MAK, Inventarnummer KE 3779-2, sbírky MG, inv. č. U 25945, U 16118, U 23075 či U 23033.