Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Krasojezdkyně a Komedianti

A70/019

Jan Bauch (1898-1995)

KRASOJEZDKYNĚ A KOMEDIANTI

1976
Dvojice grafik - suchá jehla na papíru, 2x 45,1x33,8 cm, sign. a dat. tužkou vpravo dole pod tiskovou plochou "Jan Bauch 1976". Srov.: Peter Kováč - Rea Michalová, Jan Bauch, Galerie Art Praha 2013, s. 303, obr. 245 (Artisté s koly, 1956, olej / plátno, 100x73 cm, Národní galerie Praha). Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku