Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Villon

A70/021

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

VILLON

1962
Kresba uhlem na papíru, 25x20 cm (výřez pasparty), název díla, sign. a dat. tužkou "Villon, Jiřincová 62". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Vydražená cena: 36 000 Kč