Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > F. Villon

A70/022

Ludmila Jiřincová (1912-1994)

F. VILLON

Ca 1962
Litografie na papíru, 36,5x22 cm (48,6x34,2 cm), sign. tužkou pod tiskovou plochou "L. Jiřincová". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku