Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Manipulace I.

A70/032

Jiří Anderle (1936)

MANIPULACE I.

1976
Suchá jehla na papíru, 68x36 cm (výřez pasparty), 96x65 cm (rám), tužkou sign., dat. a zn. "Manipulace I.". Tužkou věnování Alexandrovi Skalickému. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Vydražená cena: 27 000 Kč