Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Vanitas

A70/036

Jiří Anderle (1936)

VANITAS

1983
Suchá jehla na papíru, 95,4x64,1 cm, zn., čísl., sign. a dat. tužkou v tiskové ploše "Vanitas IV. Věnováno mé ženě Miladě, Dedie A Ma Femme Milada, Quasi Flos Egreditur Et Contreritur Et Fugit Velut Umbra X/XXX, Anderle 83". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč

Pro zadání absenční dražby se nejprve přihlaste nebo zaregistrujte.

Aukční přirážka činí 20 % ke kladívkové ceně.

Písemný limit
Částka v CZK
Telefonní dražba
Podat nabídku