Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Omaggio a F. Fellini

A70/037

Jiří Anderle (1936)

OMAGGIO A F. FELLINI

1984
Suchá jehla na papíru, 95,5x64,5 cm, zn., čísl., sign. a dat. v tisku "Omaggio a Federico Fellini, Horatius Quid Si Futurum Cras, Fuge Quaerere! IV/XXX, Anderle 1984". Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 50 000 Kč