Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Soubor pěti kreseb

A70/069

Michael Rittstein (1949)

SOUBOR PĚTI KRESEB

Soubor pěti kreseb tužkou, popř. tužkou a pastelkami na kreslicím kartonu, 5x 24x33 cm, sign. tužkou "M. Rittstein" nebo jen "Rittstein". Jedna s názvem "V troubě", ostatní bez názvu. Provenience: sbírka Alexandra Skalického.