Hlavní stránka > Aukce > 70. Sbírka Alexandra Skalického a další vybraná díla českého výtvarného umění. > Olympie

A70/079

Jan Bauch (1898-1995)

OLYMPIE

1956
Olej na plátně, 54x44 cm, sign. a dat. vpravo dole "Jan Bauch 1956". Rámováno. Srov. např.: Peter Kováč - Rea Michalová, Jan Bauch, Galerie Art Praha 2013, s. 262, obr. 199 (Ležící akt, 1957, olej / plátno, 50x70 cm, soukromá sbírka). Provenience: sbírka Alexandra Skalického.

Vyvolávací cena: 75 000 Kč
Vydražená cena: 120 000 Kč