Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Dvojice litografií

A71/058

Ludvík Vacátko (1873-1956)

DVOJICE LITOGRAFIÍ

1939
Dvojice barevných litografií. Vození písku z Vltavy, 59x77 cm, značeno dole v tisku: „Originál kresba na kámen: Vození písku z Vltavy – Vacátko“, sign. a dat. vpravo dole „Vacátko 1939“. Sportovní jízda, 63x81 cm, značeno dole v tisku: „Sportovní jízda“, sign. vpravo dole „Vacátko“. Rámováno, zaskleno.