A71/058
Ludvík Vacátko (1873-1956)
DVOJICE LITOGRAFIÍ
1939
Dvojice barevných litografií.
Vození písku z Vltavy, 59x77 cm, značeno dole v tisku: „Originál kresba na kámen: Vození písku z Vltavy – Vacátko“, sign. a dat. vpravo dole „Vacátko 1939“.
Sportovní jízda, 63x81 cm, značeno dole v tisku: „Sportovní jízda“, sign. vpravo dole „Vacátko“.
Rámováno, zaskleno.