A71/166
Štefan Prukner (1931-2011)
ULAPENIE JÁNOŠÍKA
1978
Olej na malířském kartonu, 34,5x21,2 cm, sign. a dat. vlevo dole "Prukner 78". Rámováno.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.