A71/167
Štefan Prukner (1931-2011)
ČTYŘI POSTAVY
Olej na kartonu, 25,5x25,5 cm, sign. vpravo dole "Prukner". Paspartováno, rámováno. Stav A.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.