A71/168
Štefan Prukner (1931-2011)
POSTAVY
Olej na plátně, 82,5x235,5 cm, sign. vpravo dole "Prukner". Na rubu věnování "Lucii Pruknerovej daroval 6. 5. 1977 Š. Prukner". Rámováno. Stav A.
Akademický malíř Štefan Prukner, vlastním jménem Štefan Bartůšek.