Hlavní stránka > Aukce > 71. Vánoční aukce umění a starožitností > Klubové nástěnné hodiny

A71/202

KLUBOVÉ NÁSTĚNNÉ HODINY

Rakousko-Uhersko 60. léta 19. stol.
Rámové zlacené hodiny s čtvrťovým bitím. Rozměr 60x50x13 cm. Stav B. Mírně poškozený vnější rám, nejdoucí (třeba vyčistit), kompletní, bez klíče..