A71/752
PANNA MARIA DOBRÉ RADY
Horní Bavorsko,
19. stol.
Lidová podmalba na skle, tempera se zlacením, rámováno v dřevěném rámu se závěsem, 15,5x11 cm. Jedná se o devoční kopii obrazu Panny Marie dobré rady, poprsí Madony s dítětem, jež ji objímá kolem krku a tiskne svou tvář k její.
Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, NPÚ Brno 2022.