A73/047
Nicolas Poussin (1594-1664)
Jacques van Merle (1616-1682)
BAKCHANÁLIE
70.-80. léta 17. stol.
Mědirytina na ručním papíru s vodoznakem, 25x35,5 cm, značeno dole uprostřed "Le poussin Inuentor et pinxit van Merle excud auec preuillege". Papír místy skvrnitý, levý horní roh utržen, tisková plocha obstřižena.
Lit.: Andreas Andresen, Nicolas Poussin. Verzeichniss der nach seinen Gemälden gefertigten gleichzeitigen und späteren Kupferstiche, etc, Leipzig, R. Weigel, 1863.
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč