Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Rozhovor se smrtí z cyklu Vari Capricci

A73/048

Giovanni Battista Tiepolo (1696-1770)

ROZHOVOR SE SMRTÍ Z CYKLU VARI CAPRICCI

30. léta 18. stol.
Lept na ručním papíru, 13,9x17,2 cm, sign. vlevo dole v tisku "Tiepolo".

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč