Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Dudák

A73/213

Joža Uprka (1861-1940)

DUDÁK

po r. 1908
Lept (suchá jehla) na papíru, 24x12,2 cm (list 31,8x18,9 cm, adjustováno na listu 45,3x35,7 cm), tužkou číslováno vlevo dole pod tiskem "80" a signováno vpravo dole pod tiskem. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Srov. olej na plátně ve sbírkách Moravské galerie v Brně, inv. č. A 299.

Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Vydražená cena: 3 800 Kč