A73/217
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
FLÓRA
Dřevořez na hedvábném japanu, 17,3x35 cm tisk. plocha. Značeno dole tužkou, "orig. dřevořez" L. Jiřincová. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
A73/217