Hlavní stránka > Aukce > 73. Starožitnosti a umělecké předměty > Lesní interiér se stafáží

A73/319

Josef Procházka (1909-1984)

LESNÍ INTERIÉR SE STAFÁŽÍ

Olej na kartonu, sign. vpravo dole "Jos. Procházka.". 50x70 cm (71x92 cm rám). Rámováno, zaskleno. Stav A.

Josef Procházka - pražský malíř krajin a zátiší, studoval na akademii v Praze u prof. Nejedlého.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Vydražená cena: 85 000 Kč